تلفن : 02122136064 همراه : 09121103570

شرکت ام ام کی صورت گرفت

530 بازدید

 شرکت فولاد روسی +بزرگترین تولیدکنندگان فولاد + شرکت ام‌ام‌کی+ بزرگترین تولیدکنندگان فولاد روسیه+فولاد گرم نورد شده


شرکت ام‌ام‌کی، یکی از بزرگترین تولیدکنندگان فولاد روسیه،

اعلام کرد با شرایط نامشخصی که از جنگ تجاری جهانی به وجود آمده است، این شرکت آغاز یک پروژه بزرگ در ترکیه را به تعویق انداخته است.

 به نقل از رویترز، آندری ارمین، رئیس اقتصاد شرکت ام‌ام‌کی، یکی از بزرگترین تولیدکنندگان فولاد روسیه، در مصاحبه با رویترز گفت که با شرایط نامشخصی که از جنگ تجاری جهانی به وجود آمده است، شرکت او آغاز یک پروژه بزرگ در ترکیه را به تعویق انداخته است.

وی افزود: این پروژه که راه‌اندازی مجدد تولید فولاد گرم نورد شده در کارخانه این شرکت در ترکیه بود، بین ۹۰ تا ۱۰۰ میلیون دلار به درآمد این شرکت اضافه می‌کرد، اما افزایش ناگهانی موانع تجاری جهانی این شرکت را غافلگیر کرد و باعث شد این پروژه به تعویق بیافتد. تعرفه‌های آمریکا تنها سیاست این کشور نیست که تاثیری منفی بر عملکرد شرکت ام‌ام‌کی داشته است.

ارمین می‌گوید: پس از این‌که ترامپ وعده داد که تحریم‌های ایران را تجدید خواهد کرد، این شرکت تولیدی، صادرات خود به ایران را هم متوقف کرده است.

هر چند کرملین با این اقدام مخالفت کرده است و اعلام کرده است که تحریم‌های یک‌جانبه آمریکا در مورد یک کشور سوم نباید بر  شیوه تجارت روسیه‌ تاثیر بگذارد، اما تاجران فولاد به رویترز خبر دادند که شرکت‌های تولیدکننده فلزات روسی حجم صادرات خود به ایران را از ترس گرفتار شدن در تحریم‌های آمریکا کاهش داده‌اند.

ام‌ام‌کی که پیش از این مفتول‌های فولادی گرم‌ نورد شده را به ایران صادر می‌کرد، اعلام کرد که از این اقدام آمریکا آسیب ندیده است، چراکه مسیر صادرات خود را به سایر بازارها تغییر داده است.

علت این امر افزایش رشد تولید ملی ایران و کاهش صادرات به واسطه آن، هم است.


برچسب ها : شرکت فولاد روسی بزرگترین تولیدکنندگان فولاد شرکت ام‌ام‌کی بزرگترین تولیدکنندگان فولاد روسیه فولاد گرم نورد شده

مدیر سایت 1397/05/10

دیدگاه کاربران

ارسال دیدگاه

ارسال دیدگاه